šk. god. 2022./2023.

Učenici 5. razreda (a, b i c) radili su raspored sati koristeći tablice u programu Word:

šk. god. 2021./2022.

Učenici 8. razreda su na satu informatike predstavili odabrano zanimanje koristeći program Sway.

Učenici 6. razreda koristili su program Sway za prikaz pravila ponašanja na Internetu:

i program Forms za provjeru znanja iz informatike:

Napravili su i MP4 animacije na temu Pacman koristeći program PowerPoint:

šk. god. 2020./2021.

Učenici sedmih razreda predstavili su odabrane teme koristeći program Sway.

Android platforme,   Windows platforma 1Windows platforma 2

Antivirusni programi 1,   Antivirusni programi 2

Virtualna i proširena stvarnost

Vrste grafikona u Excelu

Autonomna vozila 1,  Autonomna vozila 2Rimac automobili

Portal Nikola Tesla

Govor mržnje

Poznate žene u STEM području 1Poznate žene u STEM području 2

Učenici osmih razreda su izradili jednostavnu web stranicu u programu telegra.ph. Ovo su neki od njihovih radova: 8. a, 8. b, 8. c, 8. d, 8. e.

šk. god. 2019./2020.

Tijekom nastave na daljinu, učenici 6. razreda napravili su „remake“ jednog umjetničkog djela na moderan način snimanjem fotografije:

Miroslav Kraljević: Bonvivant (1912.)          Slava Raškaj: Autoportret

Bela Čikoš Sesija:                                       Edouard Manet: Emil Zola
Portret zagrebačkog gradonačelnika Janka Kamufa

Anna Ancher:                                         Josip Račić: Majka i dijete (1908.)
Sewing Fisherman's Wife (1890.)

Vincent Willem van Gogh:                Vincent Willem van Gogh:
Sorrowing Old Man (1890.)              Portret Marie Ginoux (1880.-1890.)

Vjekoslav Karas: Rimljanka s lutnjom (1846.)   Claude Monet: Springtime (1872.)

Josip Majić: Mrtva priroda                       Vjekoslav Karas: Gospođa Krešić

šk. god. 2018./2019.

Učenici 7. razreda izradili su Sway na temu Spremanje slike, zvuka i videozapisa:

Klara  Marta  Eva  Klara  Petra

Antonio  Borna  Luka  Josipa  Jana  David

Ana  Jakov

Klea  Simona  Marko

šk. god. 2016./2017.

Uskršnji radovi učenika 5.r. u programu Bojanje:

Učenici 5. razreda programima koje su napisali u programskom jeziku FMSLOGO nacrtali su ove cvjetove:

šk. god. 2014./2015.

Na Danu otvorenih vrata učenici 5. i 7. razreda sudjelovali su na radionici "Zabavno programiranje".

Napravili su nekoliko igrica:

LETEĆA PTICA     PTIČICA

LIDIJA I NIVES    SEVERINA I ROZGA

NEMOJ NI POKUŠAVAT IGRATI

IMAJ STRPLJENJA   FLAPPY BIRD BY JAKOV

i nekoliko slika:

Najuspješniji učenici su na kraju radionice dobili potvrdu o završenom tečaju programiranja.

šk. god. 2012./2013.

Na Danu otvorenih vrata učenici 5. razreda sudjelovali su na radionici izrade "Virtulanih čipki".

Slike koje su učenici izradili dobivene su programom napisanim u programskom jeziku FMS Logo.

U sklopu Eko dana škole, tj. obilježavanja Dana planete Zemlje 22.4. 2013. učenici su izradili PowerPoint prezentaciju o zbrinjavanju EE otpada

šk. god. 2011./2012.

Učenici 7. razreda izradili su PowerPoint prezentacije o doživljajima sa terenske nastave.

Pogledajte kako se na Krku proveo 7.a, 7.b i 7.c razred

šk. god. 2010./2011.

Mali informatičari 2.a razreda izradili su čestitke u programu Paint, a u MS Word-u izrazili su svoje božićne želje te napisali "priču o vjeverici".