> Info  > eDnevnik
eDnevnik za učenike i roditelje

Učenici i roditelji pristupaju eDnevniku na stranici ocjene.skole.hr.

Učenici se prijavljuju svojim CARNet korisničkim podacima, a roditelji preko sustava eGrađani (pod uvjetom da su se izjasnili da to žele te da je razrednik  evidentirao OIB roditelja u eDnevniku).

Iz eDnevnika učenici i roditelji mogu ispisati potvrdu u svrhu dokazivanja da je učenik u aktualnoj školskoj godini upisan u program i razred, odnosno da ima status redovitog učenika. Potvrde o školovanju učenika mogu se koristiti za različite svrhe (ostvarivanje prava na učenički prijevoz, dječji doplatak, stipendiranje i druge). Generirana potvrda je u pdf formatu, sadrži elektronički pečat i nakon što ju učenik ili roditelj preuzmu na računalo ili mobilni uređaj mogu ju slati elektroničkom poštom ili ispisati, ovisno o potrebama.

Upute za rad u eDnevniku naći ćete ovdje.