Rujan

Prvašići u prometu

U ponedjeljak, 19.9.2022. u našoj je školi održana akcija „Sigurno u školu“ u suradnji Autokluba Maksimir, HAK-a i Policijske postaje Dubrava. Policijski djelatnik našim je prvašićima prezentirao osnovna prometna pravila ponašanja potrebna za sigurno kretanje u prometu.

Posebno su ih razveselili pokloni: reflektirajući ruksaci, majice, edukativne slikovnice i bojanke. Cilj akcije je povećanje sigurnosti u cestovnom prometu usmjereno na djecu prvih razreda osnovnih škola koja se početkom svake školske godine pojavljuju kao samostalni i neiskusni sudionici u cestovnom prometu.

Učiteljice prvih razreda

Svečani prijam učenika u 1. razred šk. god. 2022./2023.

Počela je još jedna školska godina. Prvi dan škole poseban je i vrlo uzbudljiv za svakog prvašića. Kako bi se opustili i razveselili, učenici 2.b razreda i djevojčica Ana iz 3. b pod vodstvom svojih učiteljica Ksenije Gučec, Katarine Mlinar i Lidije Gnjidić izveli su za naše prvoškolce prigodan program te tako uveličali njihov dan.

Pozdravnu riječ prvašićima i njihovim roditeljima uputila je ravnateljica Alemka Pliestić. Nakon održanog programa učiteljice prvih razreda povele su svoje učenike u učionice.