Travanj

- Ponosni smo na naše učenike Mateja Alfireva Čačića, učenika 8.e razreda i Ljubu Doko, učenicu 8.a razreda koji su na Državnom natjecanju u poznavanju francuskoga jezika, održanom u Opatiji 23. travnja, osvojili prva mjesta. Matej je prvi u poznavanju jezika, a Ljuba u kategoriji prezentacija. Čestitamo njima i njihovoj mentorici profesorici Dubravki Šernhorst!

- Moramo se pohvaliti i drugim mjestom na Državnom natjecanju iz robotike, održanom u Dubrovniku, kojeg je  postigao naš Mate Doko, učenik 7.a razreda. Čestitke Mati i njegovoj mentorici profesorici Jelki Hrnjić!