Lipanj

Oskar znanja

Svečana dodjela Oskara znanja održana je 13.6.2023. u Kongresnoj dvorani Globus na Zagrebačkom velesajmu u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatske zajednice županija.
Oskar znanja je najveće i najprestižnije priznanje učenicima u Hrvatskoj za postignute vrhunske rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima, stoga ga je primila i naša petašica, Tina Smoljak, za osvojeno 1. mjesto na Državnom natjecanju iz informatike. Tinina mentorica je profesorica informatike, Iva Kovačević.

Natjecanje u akrobatskom rock'n'rollu

O uspjehu naših učenica na Međunarodnom natjecanju "ZAGREB OPEN 2023." u akrobatskom rock'n'rollu pročitajte ovdje ...

Dan košarke

U petak, 2. lipnja 2023., u našoj je školi održan Dan košarke, 19. po redu. Kako je bilo pogledajte na: https://photos.app.goo.gl/3dxoZM7jVEUMXohj8