Siječanj

Završen je natjecateljski dio XXV. Hrvatskog dječjeg festivala Stih i nota sto divota. Festival ima tri dijela: literarni, likovni i glazbeni. Tema likovnog dijela natjecanja bila je Oda glazbi i glazbenicima.

Ove godine nagrađeni su radovi naših učenica i učenika iz 3. razreda čija je mentorica učiteljica Gordana Maršić-Pisk i radovi učenika 8. razreda čija je mentorica profesorica Bernadica Mažar. (radovi)

Svečanost dodjela nagrada sa popratnim kulturnim događanjima, likovnom izložbom,  književnim susretom bit će 20. siječnja 2019. u 15 sati,  a završava koncertom dječjih zborova u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu, u 19 sati.