Prosinac

Zadnji dan ovoga polugodišta, i prvi dan zime, učenici i učitelji Osnovne škole Mate Lovraka ispratili su priredbom koja je održana u Župi Ivana XXIII, pape. Priredbu su pripremile profesorica Dragana Levarda i profesorica Mirele Lukić. U priredbi je sudjelovao zbor Čarobna frula u kojem nastupaju i učenici i djelatnici naše škole. Sve nazočne pozdravio je naš vjeroučitelj Mario Gečević, a prigodnim riječima učenicima i nastavnicima obratio se župnik koji je svima čestitao Božić. Završnu riječ dala je ravnateljica Alemka Pliestić koja je uz čestitku za Božić najavila i početak praznika.

prof. Melita Kolenić