Animacije

šk. god. 2023./2024.

Učenici sedmih razredna na Izvannastavnoj aktivnost su u programu Bojanje izradili crteže koje  su zatim postavili u program Gif animator te je tako nastala animacija. Tema je bila Advent i Božić.

šk. god. 2021./2022.

Učenici 8. razreda izradili su GIF animacije. Crteže su izradili programom PowerPoint ili Paint, a animaciju napravili programom MS GIF Animator.

šk. god. 2019./2020.

Tijekom nastave na daljinu učenci 6. razreda napravili su MP4 animacije u programu  PowerPointu:

šk. god. 2017./2018.

Učenici 8. razreda izradili su GIF animacije. Crteže su izradili programom PowerPoint ili Paint, a animaciju napravili programom MS GIF Animator.

šk. god. 2015./2016.

Učenici 8. razreda izradili su GIF animacije korištenjem programa Paint i Microsoft GIF Animator.

šk. god. 2013./2014.

šk. god. 2009./2010.