AkTer fest

AkTer fest, izložba akvaristike i teraristike, i ove se godine održala u Kineskom paviljonu Zagrebačkog velesajma od 1. do 5. listopada. Grupa učenika u sklopu dodatne nastave iz biologije, u pratnji prof. Lidije Kovačić Hren, posjetila je ovu neobičnu izložbu. (više ...)

IZLOŽBA RADOVA EKO PROJEKTA 5P

U subotu, 11. listopada 2014., u Kulturnom centru Dubrava održana je izložba radova Eko projekta 5P u povodu sajma kreativnosti, koji je bio dio programa "Dani ekokulture".
Tom prigodom nastupili su i učenici naše škole sa svojim programom. Više o događaju možete pročitati na stranici projekta 5P.