Ožujak

Svjetski dan svjesnosti o autizmu

Učenici naše škole obilježavaju sve važne datume tijekom školske godine. Tako su u ponedjeljak, 27. 3., učenici 4. a razreda i učenici odgojno-obrazovne skupine produženog stručnog postupka sudjelovali na radionici povodom Svjetskog dana svjesnosti o autizmu. Pročitajte više ...

Književni i likovni natječaj

U sklopu završne svečanosti 12. susreta hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić", koja će se održati u Križevcima u subotu 29. travnja 2023., bit će otvorena izložba likovnih radova, predstavljen zbornik te održana javna izvedba nagrađenih radova.

Pjesma naše učenice Patricije Gashi, 8. r.Zovem se Vukovar je nagrađena 3. mjestom, a pjesma Paule Cirimotić, također 8. r., Vukovaru, grade slavni odabrana je za objavljivanje u prigodnom zborniku.

Likovni rad naše učenice 5. razreda, Dunje Horvat, pod nazivom Kad Hrvati slave je nagrađen je 1. mjestom, a rad Paule Cirimotić iz 8. r.  Alojzije Stepinac – naš blaženik ušao je u širi izbor i bit će objavljen u prigodnom zborniku.

Mentorica za obje kategorije je Bernadica Mažar, profesorica likovne kulture. Radove naših učenica pogledajte klikom miša na njihova imena.