Siječanj

LIKOVNI NATJEČAJ

U rujnu 2013. raspisan je 3. likovni natječaj za osnovne škole na temu Šetnje pod morem. Na natječaj su se odazvala 1024 učenika iz 177 osnovnih škola iz Slovenije, Hrvatske i Rusije.

Država

Broj škola

Broj učenika

Broj mentora

36

230

64

140

772

180

Rusija

1

22

13

Povjerenstvo u sastavu: Jože Foltin, Blanka Bračič Topolšek, Karolina Krajnc i Alenka Fidler je sve pristigle uratke prebacilo u elektronski oblik i, među pristiglim radovima, izabralo 32 rada koja će biti izložena 31. siječnja 2014. u Kulturnom domu Slovenske Konjice u Sloveniji. Proglašenje nagrađenih i dodjela nagrada održat će se u subotu, 1.2.2014. u 18. sati, u Kulturnom domu Slovenske Konjice.

Među izloženim radovima je i rad naše učenice PAULE ZOKOVIĆ, iz 8.b razreda.

Mentorica je Bernadica Mažar, prof. likovne kulture.