Rujan

I ove školske godine novinarska grupa istražuje, razgovara, snima sve što se događa u našoj školi i oko nje kako bi učenicima, učiteljima i  roditeljima predstavila što smo sve naučili, gdje smo bili, kakve smo  rezultate i uspjehe postigli u izbornoj, dodatnoj i izvannastavnoj nastavi.

U rubrici  Vjestice moći ćete, kao i do sada, pronaći kratke obavijesti o našim odlascima na izlete, terensku nastavu, književne susrete, kazališne predstave..

6. rujna

Dobro nam došli prvašići!

Svoj prvi susret sa školom danas su imali  naši prvašići  za koje je pripremljen i izveden kratak prigodni program. Učenici viših razreda su pjesmom, plesom i recitacijama   uspjeli nasmijati i oraspoložiti naše male prijatelje koji su tada, s puno manje treme, otišli u učionice sa svojim učiteljicama.

Želimo im uspješno učenje i sretno življenje u našoj brojnoj školskoj obitelji!

10. rujna

Hrvatski olimpijski dan

10. rujna 2010. obilježili smo Hrvatski olimpijski dan u našoj školi. Tim povodom  na Sportsko-rekreacionom centru Klaka organiziran je kros učenika od 5. do 8. razreda.

Naše djevojčice i dječaci postigli su sljedeće rezultate:

5. razred – djevojčice

3. mjesto  IVAN  ŽEŽELJ

V j e s t i c e

Bili smo...

23. rujna učenici šestih razreda bili su na terenskoj nastavi obilazeći Medvednicu i učeći o životu listopadne šume, a u spilji Veternici poslušali su predavanje o životu šišmiša.

24. rujna za naše prvašiće izvedena je kazališna predstava "Vagon prvog razreda".

24. rujna učenici osmih razreda uživali su u operi "Nikola Šubić Zrinski" u zagrebačkom HNK-u.