šk. god. 2011./12.

Dragi učenici, učitelji i roditelji!

I ove školske godine, 2011./2012., nastavljamo s „izdavanjem“  školskih novina „KVRŽICA“ na web stranici naše škole.
Naše će vam novine svakoga mjeseca pružati informacije, zanimljivosti i fotografije vezane uz obrazovni, kulturni, sportski i zabavni život naših učenika.
Također ćemo vas izvještavati o svim događanjima u našoj školi i onima izvan nje, na kojima smo sudjelovali.
Informirat ćemo vas o novim projektima koje smo započeli (o kojima pročitajte na stranici rujan), kao i starima koje i ove godine nastavljamo.
Dobrodošli su nam i vaši prijedlozi, ali i informacije za koje mislite da bismo ih trebali objaviti.
Želimo vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu i ugodno vrijeme provedeno uz naše stranice!

Školske novine „KVRŽICA“ uređuju
profesorica Vesna Haramina-Rilović i