Obavijest u svezi sprovoda

Autor: Andrea Ljubej, 18. 1. 2012.

Dragi učenici i roditelji!

Sigurno je već do vas došla vijest da je u utorak, 17. siječnja 2012. umrla dugogodišnja ravanteljica naše škole, gospođa Ivanka Abrlić. Kao učiteljica hrvatskog jezika i razrednica odgojila je mnoge generacije učenika, koji će je se sjećati s poštovanjem i ljubavlju. Ravnateljica Ivanka Abrlić voljela je iznad svega svoju - našu školu i promicala pozitivne vrijednosti u životu, kao što su rad, marljivost, prijateljstvo, suosjećajnost.

U predvorju škole otvorit ćemo Knjigu žalosti u koju će svoja sjećanja i osjećaje moći upisati svatko tko želi.

S obzirom da su mnogi vaši roditelji poznavali našu ravnateljicu slobodno ih obavijestite da je sahrana u petak, 20. siječnja 2012. na groblju u Granešini u 13.00 sati.

Nastava će toga dana biti za prijepodnevnu smjenu do 11.25 sati (prva četiri sata), a za popodnevnu smjenu od 16.00 sati, prva tri sata po rasporedu. Nultog sata iz popodnevne smjene nema.

Raspored zvona:
    Hrana za „malene“
    Hrana „veliki“

U produženom boravku bit će organizirano dežurstvo.

Alemeka Pliestić