Pismo učenicima

Autor: Administrator , 3. 9. 2017.

Dragi učenici!

Na početku školske godine srdačno vas pozdravlja vaša ravnateljica.

Iz vaših igara i druženja ispred škole posljednih dana, zaključujem da ste se, tijekom dugih ljetnih praznika, dobro odmorili i pomalo zaželjeli škole. Pred vama su mnogi novi izazovi – školovanja i odrastanja.

Stjecat ćete nova znanja i vještine, otkrivati i razvijati svoje sposobnosti, družiti se i odrastati u svojim razredima, pod brižnim očima svojih učiteljica i učitelja.

Najvažnije od svega je početi se odmah, od današnjeg dana, ponašati odgovorno prema svojim školskim obvezama. Redovito, svakodnevno  učenje, slušanje i prihvaćanje uputa koje dobivate od učitelja donijet će vam radost i zadovoljstvo napretka. Rezultatima ćete biti zadovoljni i vi, i vaši učitelji i roditelji.

Posebno ističem važnost uzornog ponašanja zbog izgradnje vaših dobrih osobnosti, zbog sreće koju dobro dijete donosi svojim roditeljima i zbog budućnosti koja treba biti sigurna i sretna za sve nas.

Iz svojih udžbenika učite, istovremeno ih čuvajte od nepotrebnih oštećenja,  zahvalni što ste ih dobili na korištenje od Grada Zagreba, čime su vaši roditelji pošteđeni velikog novčanog izdatka na početku školske godine.

Danas, kada se vratite kućama nakon prvog školskog dana, porazgovarajte sa svojim roditeljima što očekujte od nove školske godine, koji uspjeh, koja znanja, koje dodatne aktivnosti, kako ćete se organizirati kako biste sve stigli i bili uspješni. To je prva domaća zadaća u ovoj školskoj godini, uz omatanje knjiga.

Želim vam uspjeh u učenju i puno radosnih trenutaka u novoj školskoj godini!

Vaša ravnateljica