PODJELA UDŽBENIKA

Autor: Administrator , 25. 8. 2017.

Obavijest učenicima i roditeljima

Podjela udžbenika bit će u srijedu i četvrtak, 30. i 31. kolovoza 2017., poslije podne, prema utvrđenom rasporedu.

Na podjelu trebaju doći učenici s roditeljima (zbog potpisa) i obavezno ponijeti torbu ili veliku vrećicu za udžbenike.

Važne napomene:

1. Učenici koji su novopridošli i postaju učenici OŠ Mate Lovraka od 1. rujna 2017. dobit će svoje udžbenike u drugom krugu narudžbe   udžbenika, tijekom rujna.

Učitelji će uzeti u obzir činjenicu da učenik još nema udžbenike, i to u
          svim svojim zahtjevima.

Roditelje novopridošlih učenika molimo za strpljenje u očekivanju           udžbenika.

1. Dobivene udžbenike potrebno je do početka nastave omotati, nalijepiti naljepnice i na njih napisati ime, prezime, razred.

Tim pristupom pokazuje se zahvalnost za dobivene udžbenike koje
         je Grad Zagreb kupio iz sredstava prireza na porez kojeg plaćaju svi
         zaposleni u našem gradu.

Unaprijed zahvaljujem svim sudionicima podjele udžbenika (roditeljima, učiteljima i učenicima) na strpljivosti pri obavljanju ovog velikog i odgovornog zajedničkog posla!

Ravnateljica:

Alemka Pliestić, prof.