DAN SPORTA

Autor: Administrator , 24. 5. 2017.

U petak, 26. svibnja 2017. obilježavamo Dan sporta.

Učenici razredne nastave natjecat će se u štafetnim igrama koje svake godine oduševljavaju i natjecatelje i publiku. Početak je u 8.30 sati, u sportskoj dvorani. Program osmišljava učiteljica Gordana Pleško, uz pomoć svih ostalih razrednih učiteljica.

Školsko sportsko društvo predstavit će se svojim izvrsnim godišnjim rezultatima. Najuspješnijim pojedincima u raznim sportskim igrama dodijelit će se posebna priznanja. Odigrat će se nekoliko utakmica, a program će završiti odbojkaškom utakmicom između učenika i učitelja. Početak je u 10.00 sati. Program osmišljavaju i vode učitelji tjelesne i zdravstvene kulture Marija Franjić i Miroslav Levarda.

U popodnevnim satima započinje tradicionalni Dan košarke. Košarka se već desetljećima trenira i igra u našoj školi. Program počinje s najmlađim košarkašima, u 16.00 sati. Nastavlja se sa sve starijim uzrastom, a završava utakmicom učenika i učitelja. Program osmišljavaju i vode učiteljica Lidija Gnjidić, gospodin Damir Beneta i mnogi drugi bivši učenici naše škole koji su odrastali uz košarku.

Pozivamo sve zainteresirane, bivše učenike i roditelje da nam se pridruže na Danu sporta u sportskoj školi, OŠ Mate Lovraka!