RODIT. SASTANAK 4.c, 4.d

Autor: Administrator , 26. 8. 2016.

Obavijest roditeljima učenika 4.c i 4.d razreda

• Roditeljski sastanak za 4. c (učiteljica Ružica Mijatović) održat će se u srijedu, 31. kolovoza 2016. u 17.00 sati, u učionici tehničke kulture, prizemlje, kod ulaza u školu.
  • Roditeljski sastanak za 4. d (učiteljica Ana Brkić) održat će se u srijedu, 31. kolovoza 2016. u 18.00 sati, u učionici tehničke kulture, prizemlje, kod ulaza u školu.

Pisani poziv roditelji će dobiti u utorak, 30. kolovoza 2016., prilikom podjele udžbenika.

Alemka Pliestić, prof.

Zagreb, 26. kolovoza 2016.