Autor: Administrator , 26. 1. 2022.

Od popodnevne smjene dana 26.1.2022. do zaključno 4. 2. 2022. nastava će se odvijati po modelu C („on line“) za učenike od petog do osmog razreda OŠ Mate Lovraka.

Radit će se po uobičajenom rasporedu sati.

Razrednici će obavještavati učenike o eventualnim promjenama u rasporedu sati zbog toga što je i velik dio učitelja na bolovanju.

Molim vas za puno strpljivosti i odgovornosti u „radu na daljinu“.

Za bilo kakve poteškoće u radu slobodno se obratite svojim razrednicima, predmetnim učiteljima, stručnim suradnicama ili ravnateljici.

Škola ima suglasnost Grada Zagreba za rad po Modelu C,  na osnovu preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Zagreb, 26.1.2022.                                        Ravnateljica:

Alemka Pliestić, prof.