PRVI DAN NASTAVE

Autor: Administrator , 28. 8. 2018.

Nastava u šk. god. 2018./2019. počinje u ponedjeljak 3. rujna 2018. godine.

Parna smjena (2., 4., 6., 8. razredi) ima nastavu u 8.00 sati.

Neparna smjena (3., 5., 7. razredi) ima nastavu u 12.00 sati.

Svi razredni odjeli produženog boravka (2.a, b, 3.a, b) imaju nastavu u 8.00 sati.

Prvi školski dan potrebno je ponijeti: kućne papuče, jednu bilježnicu i olovku.

Prva dva sata su satovi razrednika, a treći sat je prvi sat predmeta koji predaje razrednica/razrednik.

Prvi razredi imaju prigodni program u 10.00 sati, u sportskoj dvorani, nakon čega odlaze u učionice sa svojim učiteljicama.

Podjela udžbenika bit će u srijedu i četvrtak, 29. i 30. kolovoza 2018., poslije podne, od 16.00 sati, prema utvrđenom rasporedu na ulaznim vratima škole. Za svaki razredni odjel planirano je oko sat vremena.

Puno novih znanja i vještina i puno radosti u novoj školskoj godini žele vam svi vaši učitelji i ravnateljica!