RODITELJSKI SASTANAK ZA 1. RAZREDE

Autor: Administrator , 27. 8. 2018.

Poštovani roditelji/staratelji!

Pozivam Vas na prvi roditeljski sastanak za učenike prvih razreda OŠ Mate Lovraka, u šk. god. 2018./2019., koji će se održati u srijedu, 29. kolovoza 2018. u 17.00 sati, u sportskoj dvorani škole.

Dnevni red:

1. Polazak učenika u prvi razred
  2. Aktivnosti u školi
  3. Upoznavanje roditelja s razrednim učiteljicama
  4. Razno

Sastanku će nazočiti školska liječnica, pedagoginja, psihologinja, defektologinja, sve učiteljice prvih razreda, učiteljice stranih jezika, vjeronauka i ravnateljica.

Vašim  dolaskom na prvi roditeljski sastanak započinje višegodišnja partnerska suradnja između roditelja i škole, na planu odgoja i obrazovanja Vašeg djeteta, našeg učenika. Stoga očekujem da ćete se odazvati ovom pozivu.

S poštovanjem,

Alemka Pliestić, prof.

Zagreb, 27. kolovoza 2018.