PROMETNA UČILICA

Autor: Administrator , 2. 10. 2017.

U nedjelju 1.10.2017. počelo je 9. po redu državno natjecanje svih učenika osnovnih škola i svih osnovnih škola iz Republike Hrvatske u poznavanju prometnih propisa.

Natjecanje organizira i provodi MUP u suradnji s MZOS-om, CARNet-om i Moj Telekom d.o.o. (nositelj prava za Prometnu Učilicu - ucilica.skole.hr).

Učenici se prijavljuju na natjecanje prijavom u aplikaciju Prometna učilica na ucilica.skole.hr.

Ako imaju CARNetov korisnički račun, mogu se prijaviti njime (ili ga mogu dobiti kod profesorice Kovačević). Prijava je moguća i bez računa, ali tada se učenik treba javiti razredniku, prof. tehničke kulture ili informatike kako bi učitelji potvrdili u aplikaciji da se radi o učeniku naše škole.

(izvadak iz pravila natjecanja, više o natjecanju)